DTkH Nonprofit Kft. Tájékoztatása!

TájékoztatjukÜgyfeleinket, hogy ügyfélszolgálataink és ügyfélkapcsolati pontjaink 2020. június 2-től eltérő nyitva-tartással állnak rendelkezésre!

Kérjük fokozott figyelemmel tájékozódjanak a helyszínek és nyitva-tartások tekintetében, mert eltérhetnek a korábban megszokottaktól!

A fertőzés elleni védekezés érdekében, az ügyfélszolgálati irodában történő ügyintézés során

• javasoljuk az arcvédő maszk használatát
  • ügyeljen a biztonságos - 1,5 méter - távolságra
  • az ügyféltérben egyszerre egy ügyfél tartózkodjon.

Ügyintézésre továbbra is az elektronikus vagy telefonos elérhetőségeinket részesítsék előnyben!

2020. június 2-től ismét igényelhető a házhoz menő lomtalanítás!

Lomtalanításhoz időpont egyeztetésre ügyfélszolgálati elérhetőségeinken van lehetőség!

DTkH Nonprofit Kft.

FELHÍVÁS EBEK OLTÁSÁRA

Részeltekért kattintson ide

FELHÍVÁS ADÓMÉRTÉK VÁLTOZÁSRÓL!

Tisztelt Adózók!

Ágasegyháza Község Önkormányzat Képviselő-testületének 2020. január 1. napjától hatályos helyi adók megállapításáról szóló 16/2019. (XI.30.) számú rendelete 10. § (1) bekezdése értelmében Ágasegyházán a helyi iparűzési adó mértéke 2 %-ra változott.

A helyi adókról szóló 1990. évi C. törvény 41. § (7) bekezdés értelmében, ha jogszabályi változás miatt az adó mértéke az adóévre módosul, akkor az előleg összegét az adómérték változása figyelembevételével kell bevallani.

Felhívom figyelmüket, hogy a 2019. adóévről tett bevallásban az iparűzési adóalapra jutó iparűzési adó összegét g a régi, 1,6 %-os adómértékkel kell kiszámolni, a 2020.09.15. és 2021.03.15. esedékességű előlegrészletek kiszámításánál viszont már a 2 %-os adómértéket kell alapul venni.

A kisadózó vállalkozások tételes adója (KATA) hatálya alá tartozó vállalkozó kizárólag e minősége fennállásának időtartamával egyező időtartamra vonatkozó döntése esetén - amennyiben azt az önkormányzathoz bejelentette - az adó adóévi alapja 2,5 millió forint. Az adó évi összege a 2 %-os adómérték esetén 50.000 Ft.

dr. Fazekas István

jegyző

FELHÍVÁS

Településfejlesztési koncepció

RENDKÍVÜLI HATÁROZATOK

1. Játszótér használata
2. Idősek és rászorulók gondoskodása
3. Falunap
4. Fertőtlenítés
5. Rendkívüli segély

Az Európai Unió támogatásával, az unió Kohéziós Alapjának felhasználásával kezdődik Ágasegyházán a Széchenyi István Általános Művelődési Központ épületenergetikai korszerűsítése. A munkálatok elvégzése, vagyis a fűtési rendszer korszerűsítése, a nyílászárók cseréje és az épület külső hőszigetelése után jelentősen csökken az intézmények energiafogyasztása, mérséklődnek a fenntartási költségek.

A beruházás teljes költségének 76 százalékát, 41 950 537 forintot a KEOP 5.3.0/A/09 jelű pályázatra beadott munkájával nyerte el Ágasegyháza Község Önkormányzata. A pályázat közreműködő szervezete az Energia Központ Nonprofit Zrt. (www.energiakozpont.hu).

A projekt az Európai Unió támogatásával, az unió Kohéziós Alapjának társfinanszírozásával valósul meg.

Épületenergetikai korszerűsítés, uniós támogatással

A beruházás teljes költségének 76 százalékát, 41 950 537 forintot a KEOP 5.3.0/A/09 jelű pályázatra beadott munkájával nyerte el Ágasegyháza Község Önkormányzata. A pályázat közreműködő szervezete az Energia Központ Nonprofit Kft. (www.energiakozpont.hu).

A projekt kedvezményezettje:

Ágasegyháza Község Önkormányzata

6076 Ágasegyháza, Szent István tér 1.

Közreműködő szervezet:

Energia Központ Nonprofit Kft.

1134 Budapest, Váci út 45. A. épület 6. emelet

www.energiakozpont.hu